Якщо дійсно хочеш чогось досягти у житті, то маєш приділяти стільки ж часу, сил та ресурсів, стільки б хотів отримати у відповідь. За таким правилом живе та працює українка в Америці ІЛОНА НЕСТЕРОВА. У нашій статті говоримо про численний список її успішних бізнесів, як моделінг може змінити життя та чим відрізняється побут за океаном. Про все це читайте далі.
- Вітаю Вас, Ілоно! Рада познайомитись із такою цікавою особистістю. Ви настільки різностороння людина, що виникає запитання – як Вам вдається поєднувати усі свої заняття, бізнес, хобі, волонтерство, громадську роботу, догляд за родиною та виступи на конкурсах краси? У чому Ваш секрет?
- Я сплю 5 годин на день. Мені цілком вистачає цього часу для відпочинку та відновлення сил. Ще дотримуюсь такого правила: скільки ти ресурсів віддаєш на свій бізнес, стільки й будеш отримувати від нього прибутку. Цю фразу мені сказали давно, і вона дійсно працює. Я усі свої направлення та заняття розставила протягом доби так, аби кожному приділяти рівноцінну увагу. У підсумку маю мінімум по 2 години на день на кожен бізнес. До прикладу, туризмом займаюсь вночі. Коли клієнти сплять, я їм шукаю відповідні варіанти. Нерухомість у мене вдень, тоді ми їздимо дивитися будинки. Ось так це працює.
- Ви народилися в Україні, але з часом переїхали до Америки. Як змінилося Ваше життя з того моменту?
- Остаточно я переїхала до Америки у 2014 році, а до того просто їздила сюди в гості. Мені підкорило те, що тут все зроблено для людей: дороги, доставка, у магазинах покупець реально правий, а не лише на словах, як у нас. Тож я собі сказала – мені тут подобається, тож буду тут жити. На повну реалізацію цього рішення у мене пішло два роки. Спочатку в Україні я зібрала усі свої модельні фото і відправилась підкоряти Латинську Америку. У Еквадорі працювала моделлю й паралельно збирала усі необхідні документи для того, аби податися на візу талантів. І я її отримала.
- Після переїзду Ви неодноразово представляли честь України на міжнародній арені краси. Яке звання з тих, що отримали, має для Вас найбільше значення?
- Гадаю, найдорожче для мене досягнення – «Місіс Санні-Айлс», адже воно найперше, яке дало мені поштовх рухатися далі в б’юті фешн індустрії. Потім я двічі стала «Місіс Маямі». А щодо найбільшого звання, то тут однозначно – Mrs Universe Ukraine – 2021. Для мене було дуже важливо представляти рідну країну у Лас-Вегасі. Цього року я не беру участь у конкурсах краси як учасниця, а являюсь їх амбасадором. А ще – суддею, наставником та коучем молодих колег. Допомагаю іншим жінкам здобути титули на конкурсах краси. Зазначу, що участь у таких заходах – це не про красу взагалі, а про твою соціальну позицію, роль у суспільстві та вчинки. Тому у кожної учасниці є своя програма діяльності, благодійності, роботи з різними організаціями. Усі мають мету, яку презентують зі сцени. До прикладу, моя платформа – допомога жінкам, котрі страждають від аб’юзу та фізичного насилля.
- Чого саме навчаєте учасниць конкурсів краси? Є у Вас якась універсальна порада для них?
- Якщо хочете здобути якесь звання, треба вірити в те, що модельний бізнес реально існує і він може змінити ваше життя. У цій справі зараз пробують себе мої син та донька. І я скажу таке – не дивлячись на стереотипи, моделінг – це та справа, яка може підняти самооцінку. Агентство може шукати саме вас, таким, яким ви є. А універсальна порада – не беріть відмови близько до серця. Ваш проєкт вас знайде.
- Ілоно, наступний блок хочу приділити темі благодійності. Знаю, що Ви щодня займаєтесь не лише своїм бізнесом, а й волонтерством. Які напрямки охоплює Ваш LION KING TAVADIA FOUNDATION?
- Взагалі наш фонд було засновано давно, ще до початку війни в Україні. Моя платформа надає допомогу жінкам, які постраждали від домашнього насилля (фізичного та фінансового). Багато з них не можуть покинути кривдника через те, що просто не мають куди піти. Тому ми співпрацюємо з шелтерами, аби допомогти жінкам зробити цей перший крок. Другий – вчимо їх фізично себе захищати. Мій чоловік викладає карате, тому разом проводимо заняття для наших підопічних. А ще є курс зі стрільби. В Америці питання зброї досить вільне, тому це не проблема.
- Коли росія відкрито напала на Україну, які напрямки допомоги відкрив Ваш фонд?
- З перших днів ми пакували гуманітарну допомогу в Україну: речі, одяг, гігієнічні засоби й відправляли через океан великі вантажі. Потім я почала співпрацювати з організацією Arm Women Now у питанні розробки жіночої військової форми для ЗСУ. Поки виготовлявся дизайн та нові лекала, ми закуповували форму тут, в Америці. Ще один наш напрям – збір коштів на електроніку, дрони, тепловізори тощо. Та я б хотіла також розповісти й про унікальну терапію, яку фонд надає українцям – відпочинок у Діснейворлді. Двічі на рік наша корпорація виділяє будиночок – Mickey’s house і повністю оплачує їм вікенд. Цей проєкт має назву Dreams comes true. Остання родина, котра була там, вирвалася з Бучі, і я дуже рада, що ми змогли хоча б на кілька днів змістити їх фокус з війни. Сподіваюсь, у майбутньому таких проєктів буде більше і ми зможемо надавати відпустки у Діснейворлді сотням українцям.
- «Українці у Маямі» – це окремий напрямок Вашої діяльності. Розкажіть про співпрацю та допомогу українській діаспорі за кордоном.
- Так, ми усі разом на початку війни ходили на десятки демонстрацій проти росії, була хода з прапорами на підтримку України. Діаспора усі ці півтора року привертає увагу суспільства до того, що відбувається. Є співпраця навіть з місцевим урядом у таких заходах. Насправді «Українці у Маямі» – це колаборація декількох організацій, які створили наші люди тут, в Америці. Зазначу, до лютого 2022 року я мало чула українську мову на вулицях Маямі, було більше російської. Зараз ситуація змінилась, є і ті, хто говорять російською і ті, хто перейшов на українську. До прикладу, усі мої колеги та підлеглі в бізнесі нерухомості та туризмі стали розмовляти між собою рідною мовою, і це круто.
- А ще чимало державних відзнак можна зустріти на вулицях. Знову скажу за себе – маю тризуб на номерних знаках машини, у друзів – прапори, сердечка тощо.
- Цей чат в соціальних мережах існує для обміну інформацією, публікацій вакансій, новин, оголошень, вільних квартир. Там моя команда туристичних агентів часто розміщує тури та акції. Вважаю, я створила дійсно корисну групу.
До речі про туризм. У якому направленні зараз працюєте?
- Я не тільки організовую тури, а й навчаю українців, як стати туристичним агентом з нуля. Адже можна заробляти добрі гроші на бронюванні квитків (літаки, готелі, концерти), а це мало хто знає. До прикладу, якщо ви самі проводите бронювання на спеціальних платформах, то залишаєте їм величеньку комісію. Хоча вони мають право брати її лише з офіційних турагентів. Тому я усіх закликаю, хто любить подорожувати, мати власну ліцензію агента і не дарувати усім підряд свої комісійні.
Це не лише дуже вигідно, а й зручно. Повірте, я знаю, про що кажу, адже маю двох діток, і ми постійно щось бронюємо та їздимо в різні цікаві місця чи парки розваг типу Діснейленду. Дійшло до того, що мої знайомі вже кажуть, що я на цій справі «з’їла вуха Міккі Мауса» (*сміється). Тому, чим більше людей знатимуть ці лайфхаки, тим міцнішою буде моя команда. - У Вашому особистому блозі написано, що проживаючи в Маямі, Ви стали свідком величезного зростання та змін, які перетворили ці райони на дуже популярні. Це стало головним фактом того, що ви пішли працювати у сферу нерухомості?
- Наполовину. Як я вже казала, я працювала моделлю з 17 років і розуміла, що колись мені доведеться перейти в іншу професію, адже ця має свій термін придатності. Твоя фігура змінилась і все, ти більше не потрібен. А ось рієлтор може виглядати так, як бажає, аби лише були мізки та професійні скіли. Я вирішила працювати на випередження і підстрахувалася. Взяла свій юридичний диплом про вищу освіту та пішла працювати у сферу нерухомості. Скажу, що мої знання неймовірно допомогли, адже освіта в Україні дуже сильна. Не знаю, настільки якісна освіта в Америці, але вона однозначно дорога. А якщо ти хочеш багато заробляти – повинен мати диплом.
- Як ліцензований ріелтор Ви спеціалізуєтесь на комерційній та житловій нерухомості. Які ще напрямки охоплюєте?
- Це резидентський напрямок та інвестиції. Я працюю з багатьма інвесторами, які вкладають гроші у квартири, будинки та некомерційні будівлі – склади, багатоквартирні споруди. У нас є програми для новачків та навіть для іноземців. Кредит тобі можуть дати без проблем, у цьому питанні для мене Америка дуже розвинута країна. Тобі довіряють до того моменту, поки ти не обманюєш систему. В іншому випадку почистити кредитну історію буде майже неможливо.
- Якщо порівнювати життя в Україні та Америці – які відмінності можете нам назвати?
- Перше, на що хотіла б звернути увагу – це концепція відносин чоловік-жінка. Чомусь, коли в Америку приїжджають дівчата, то вони переконані в тому, що їх мають забезпечувати кавалери. Таке звісно може бути, але якщо чоловік дійсно хоче це робити, але в американському суспільстві так не заведено. Тутешні жінки неймовірно самостійні, вони самі себе зробили й абсолютно нормально ставляться до рівноправ’я у відносинах. Тому раджу усім, хто думає про переїзд до США, мати професію та освіту й самостійно будувати кар’єру.
Друге, що хочу сказати – цінуйте українські дитячі садочки! Тут вони коштують до півтори тисячі доларів на місяць. Жодний збір у фонд безплатного вітчизняного садочка не перекриє ціну американського. А якщо ти маєш ще й не одну дитину, то просто не потягнеш таку суму. Соціальна система в Україні теж для мене рай на землі, бо тут, за океаном, поняття «декретні виплати» не існує.
Третє – я усіх закликаю відкрити очі та помітити, які в Україні класні та безплатні освіта та медицина. Моя особиста шана нашим лікарям, адже вони неймовірні професіонали. Я за тиждень на Батьківщині роблю усі процедури, які б в Америці розтягнулися на шість місяців.
Бажаю Україні скоріше відновитися та стати ще кращою, адже це дійсно так!
Ще додам, що в Америці дуже розвинутий автопром, тому якщо не вмієш водити машину, добиратися в точку Б буде важко. Моя особиста порада тим, хто планує сюди переїзд, отримуйте права в Україні. - Наостанок, як гадаєте, чи дійсно мрії здійснюються?
- Так, якщо покласти для цього максимум зусиль. Усі ті цілі, які я поставила перед собою – отримала і продовжую далі свій розвиток. Якщо перед сном лише думати про те, чого б хотів досягнути та чекати, поки воно звалиться тобі на голову, цього не буде. Всесвіт працює не так. Тому не лінуйтеся, ставайте кращими версіями себе і живіть найкраще життя, на яке дійсно заслуговуєте.
www.ilonamiami.com
www.lionkingfund.org
facebook: Илона Нестерова
instagram: lionkingtavadiafoundation
facebook: MrsUkraineUniverse
instagram:miamiluxinvest
instagram:ilona_travelona