Перейти до панелі інструментів
миллениум

Агроном з 20-річним досвідом, агроексперт, консультант з питань агрономії, автор статей, агро-блогер, надійний партнер для українських та закордонних компаній. Здобула три вищих освіти: навчалась на агрономічному, фінансово-економічному та юридичному факультетах, закінчила аспірантуру.

Агрономія під новим кутом
Займаючись багато років агрономією вона зрозуміла, що потрібно розвивати новий напрямок допомоги і підтримки аграріїв – Агроконсалтинг, погляд на агрономію під іншим кутом, який поєднує в собі знання, практичний досвід та велику місію – щоб у всіх на столі був хліб і до хліба.
Агроконсалтинг – це експертні послуги для сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, які допомагають досягти поставленої цілі – в більшості випадків – це отримати економічно-доцільний рівень урожайності.
Досвід в агрономії набувається дуже повільно, тому що довгий технологічний процес. Для прикладу, підготовка до посіву озимої пшениці розпочинається в серпні-вересні, а збір врожаю в липні наступного року. І всі рішення, які приймались, можна підкоректувати, виправити тільки наступного року. Але не факт, що погодні умови, хвороби, шкідники, відновлення вегетації та багато інших факторів, які формують урожайність, будуть такі самі, а, відповідно, і попередній досвід можна застосувати тільки частково.
Поле, рослини – живі організми і часто виникають ситуації (епіфітотії), коли за одну ніч може бути втрачений весь врожай і всі вкладені кошти. Крім того, це виробництво під відкритим небом, тому часто накладаються форс-мажорні обставини. Це ризикований бізнес, який вимагає великих інвестицій та має довготривалу окупність. Тому агроексперт, як провідник, веде господарство кожний день до поставленої мети. І його досвід допомагає якісно провести обстеження полів, вчасно визначити проблему в полі, розробити план виходу з кризової ситуації. Агроконсультант допомагає зберегти кошти власника бізнесу, витратити кожну гривню ефективно і не витрачати дорогоцінний час на неправильні рішення.
Застосовуються різні форми співпраці з сільськогосподарськими підприємствами:

  1. Повний аналіз виробничої та технологічної діяльності підприємства, рентабельності ведення бізнесу, тобто визначаємо вихідну точку А, з якої розпочинається старт роботи. Дальше розробляється структура посівів та технології вирощування сільськогосподарських культур, які поєднують бачення власника бізнесу, умови ринку, потреби країни, фінансові можливості господарства, вимоги сівозміни, особливості ґрунтів, наявність машино-тракторного парку та багато інших факторів. Даний план веде в точку Б, яка планується спільно агроекспертом і власником агробізнесу.
  2. Розробка технологій вирощування та їх агрономічний супровід в полі.
  3. Точкові виїзди на обстеження полів при виникненні кризових ситуацій, діагностика проблеми та її рішення.
    Співпраця з господарствами сама диктує як краще робити, куди рухатись. Клієнти найчастіше стають тою рушійною силою, яка допомагає швидше розвиватись, набувати експертності, йти в ногу з часом. Найбільша подяка – це золоті гори зерна, це чорне море ріпаку, це бурштинові засіки з гречкою, це задоволений клієнт.
    В умовах війни Галина Дзяб’як продовжила свою роботу: допомагала аграріям ввести в структуру посівів стратегічні для продовольчої безпеки культури, розробляла індивідуальні технології, надавала агросупровід вирощування культур, робила експертні виїзди, ділилася набутим досвідом у своїх відео та статтях.
    Тому агрономія стала стилем життя, невід’ємною його частиною, а експертна допомога аграріям допомагає робити свій вклад в продовольчу безпеку нашої країни.

Зв'яжіться з нами

Наші менеджера проконсультують вас за всіма питаннями