Вік живи – вік учись! Так вважає наша наступна героїня. Отримавши першу вищу освіту, Ірина Фарафонова вирішила не зупинятися на досягнутому. Тепер має їх цілих дев’ять! Окрім класичних університетів, у яких Ірина вивчала право, психологію та економіку, вона також зацікавилася нетрадиційними напрямами, такими як біоенергетика й акупунктура. У вільний від навчання час Ірина малює картини, і нещодавно відбулася її персональна виставка. Про все це вона розповіла в нашому інтерв’ю.
– Добрий день, Ірино! Нещодавно відкрилась Ваша виставка картин. Розкажіть про неї.
– 10 жовтня 2024 року відбулася виставка до Дня художника у Будинку художника Харківської організації Національної спілки художників України. На цій виставці представила свої дві графічні роботи: «Пташка на дереві» та «ОМ». Працювала над ними недовго, бо надихалася любов’ю, світом і красою. На цій виставці я стала членом Національної спілки художників України й отримала відповідне свідоцтво.
– Виставка називається «Світ, мир, любов на шляху істини». Що це означає? Які ідеї Ви передаєте через свої твори?
– Моя персональна творча виставка «Світ, мир, любов на шляху до істини» проходила літом у 2021 році в Харкові, в Інформаційно-виставковому центрі «Бузок». Ідея моїх творів — це любов, яка гармонізує суспільство та показує любов до Творця і Всесвіту.
– Знаємо, що Ви постійно навчаєтесь. Розкажіть, які спеціальності вже опанували і які можливо ще плануєте? Чому саме ці?
– Моя бабуся Ганжинова Анна Семенівна була заслуженим учителем. Вона навчила мене читати у три роки та захопила навчанням, яке стало моїм хобі. Завдяки своїй любові до навчання я маю декілька університетських дипломів. Це медицина, психологія, юриспруденція, арт-терапія, дизайн, фінанси, економіка та інші. Друга моя бабуся, Семенець Матрона Андріївна, гарно співала і дуже любила Творця. Вона подарувала мені фортепіано, коли мені було шість років, і водила до музичної школи, де мені було цікаво вчитися і співати в дитячому хорі. Паралельно бабуся водила мене до протестантів і православних, які славили Творця. Коли мені було шість років, протестанти подарували мені Біблію, яку я читала моїй православній бабусі. Моя мати, Ніна Григорівна Ганжинова, була вихователькою у дитячому садку та гарно співала. Мій батько, Анатолій Якович Ганжинов, був водієм пасажирського рейсу Костянтинівка-Бердянськ і захоплювався радіотехнікою.
Як юрист, у Франції, в місті Страсбург, я виграла два судові рішення Європейського суду з прав людини: у 2008 році отримала від держави Україна 1400 євро, а в 2016 – 1620 євро моральної компенсації. Вивчаю спеціальності, які мене цікавлять у певний період часу.
Мій прадід, Семен Великанов, був голова колгоспу. Зараз опановую агрономію та садівництво, паралельно навчаюся в Європейському професійному доктораті на доктора освіти. Мені подобається процес навчання, відкриття нового та цікавого.
– Ви більше науковець чи творча особистість?
– Я і творча особистість, і науковець. Брала участь у 75 творчих художніх конкурсах, виставках і фестивалях. Маю 25 наукових публікацій. Вивчаю свідомість, електоральну поведінку та інші теми. Дякую за запитання!