Перейти до панелі інструментів
миллениум

Юлія ВИСОЧИН спеціалізується на фізичній терапії, зокрема в питаннях порушення функцій опорно-рухового апарату, післяопераційних станах, захворюваннях серцево-судинної та дихальної систем, станах після переломів, а також покращенні загального фізичного стану організму. Пані Юлія працює й із професійними спортсменами. Сьогодні наша гостя розповість про свої досягнення та поділиться секретами здорового тіла.

– Юліє, Ви є першим сертифікованим інструктором скандинавської ходьби у Кропивницькому та створили клуб скандинавської ходьби «SKANDI KROP». Що стало причиною обрання такого напрямку реабілітації?
– До мене, як до фахівчині з фізичної реабілітації, все частіше зверталися люди, яким лікарі рекомендували займатися скандинавською ходьбою при різних захворюваннях. На той момент я лише поверхово була знайома з цим напрямком, а в нашому місті не було спеціаліста, який міг би надати професійну підтримку. Тож вирішила вивчити цей напрямок. Після завершення курсу стала першим сертифікованим інструктором скандинавської ходьби у нашому місті. Протягом року активно вивчала реабілітаційні можливості, які дає скандинавська ходьба, і згодом заснувала клуб «SKANDI KROP». За два роки я не лише стала членкинею Федерації скандинавської ходьби України, а й очолила відокремлену ланку Федерації в Кіровоградській області.
– Які найбільш вражаючі випадки Ви зустрічали за 16 років досвіду?
– Кожен пацієнт для мене унікальний, тому до кожного застосовую індивідуальний як реабілітаційний, так і психологічний підхід. Часто люди приходять у пригніченому стані, і мене дуже тішить, коли пацієнти починають усміхатися, радіти першим результатам. Наприклад, були випадки, коли ми відновлювали функції руки після тривалого періоду нерухомості, або пацієнти починали самостійно ходити після довготривалого лежання внаслідок тяжкої хвороби. Є й пацієнти, які роками користувалися милицями, а після реабілітації знову почали пересуватися без додаткової підтримки.
– Нещодавно Ви відкрили групи для людей похилого віку. Чи є можливість працювати з Вами онлайн?
– Так, я створила програму «Здоровий рух», яка передбачає помірні навантаження з урахуванням вікових змін, щоб підтримувати тонус м’язів і загальне самопочуття. Фізична активність позитивно впливає на роботу внутрішніх органів, знижуючи ризик багатьох захворювань. Спорт важливий у будь-якому віці, і для тих, хто не має можливості відвідувати групи, ми надаємо консультації та заняття онлайн.
– Серед Ваших досягнень — досвід у сфері кінезітерапії. Кому і як вона може бути корисною?
– Кінезітерапія, або лікування рухом, передбачає виконання активних і пасивних рухів, вправ лікувальної гімнастики та роботу на тренажерах. Вона особливо корисна для людей із порушеннями функцій суглобів і хребта. Зараз я маю кілька груп, сформованих за показниками здоров’я та віковими категоріями, щоб досягати найкращих результатів у кожному випадку.
– Поділіться з нашими читачами порадами, як жити довго та якісно.
– Перше та найважливіше — харчування. Слідкуйте за якістю води, споживайте необхідну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів. По-друге — фізична активність. Обов’язково достатньо відпочивайте, намагайтеся лягати спати до 23:00 й уникайте тривалого стресу. Позбувайтеся шкідливих звичок, більше часу проводьте на свіжому повітрі, зміцнюйте імунітет. І найголовніше: будьте здорові! А якщо виникає потреба в реабілітації, звертайтеся лише до професіоналів.

Зв'яжіться з нами

Наші менеджера проконсультують вас за всіма питаннями