Свято другого врожаю, або осіннє рівнодення. Цей день вважається однією з найважливіших магічних дат року. ОКСАНА БАЖИНОВА ділиться порадами, як варто провести цей період, та на які сфери життя він може вплинути. Про все це читайте у нашій статті.
- Раді знову з Вами пізнавати основи астрології, пані Оксано! Сьогодні говоримо про, мабуть, найважливішу дату осені – осіннє рівнодення. Скажіть, коли його очікувати та що власне означає цей день?
- Осіннє рівнодення – це рівномірність дня та ночі. Цей процес присвячено зміні циклів енергії у природі. Простою мовою – це перехід в осінь. Це не просто день, це свято достатку, отримання плодів. Його ще називають «періодом подяки». У першу чергу ми дякуємо природі за її щедрі дари, за те, що можемо зберегти все це до весни, завдяки консервації тощо. Важливість даного процесу полягає у підбитті підсумків, налагодженні рівноваги та балансу, отриманні мудрості. У весняному рівноденні наша енергія починає свій ріст (ми будуємо плани, займаємось активно діяльністю, починаємо садити овочі, сіяти), а от в осінньому – набуваємо внутрішньої та зовнішньої рівноваги
Якщо казати про внутрішній баланс, то ми визнаємо свої помилки, усвідомлюємо отримані уроки, отримуємо таке собі «заспокійливе» для душі та розуму. Стан спокою дуже сильно відображається на нашому здоров’ї. Тож не просто так, з точки зору астрології, у цей період Сонце переходить у 00 0 градусів знаку зодіаку Терези. Вони самі за себе говорять – усе має бути в мирі, балансі.
У цьому році осіннє рівнодення припадає на 23 вересня. - Що Ви порадите робити нашим читачам, аби зустріти рівнодення на благо?
- У цей період варто приділити увагу старшим жінкам свого роду. Якщо відносини були не дуже добрі, то в цей період варто відновити зв’язок з ними. Допомагати усім жінкам старшого віку, знайомим чи пересічним. Адже осінь пов’язана з мудрістю та знаннями, й ваш час, витрачений на старше покоління жінок, буде як благословення.
Також треба обов›язково дякувати матінці природі за її щедрі дари. Викладайте на стіл усі свої врожаї, навіть куплені. Це такий собі ритуал вдячності – показати все, за що кажеш «спасибі». А також явити, що готові увійти в зиму, тобто маєте запаси.
Дуже корисним буде споживати горіхи, овочі, яблука, сливи та виноград. Адже останній фрукт – ознака достатку в домі, особливо виноградне вино.
Можете щось посадити вдома чи на дворі: цибулини якихось квітів, фруктів чи овочів.
Запалюйте у ці дні свічки (куди ж без них). Раджу брати помаранчевого чи жовтого, зеленого чи коричневого кольору. Навіщо свічки? Бо вогонь – це наше паливо, імпульс та швидкість реагування в якомусь напрямку.
Цей час дається нам для підбиття підсумків, виконання довготривалих задач, постановки нових цілей, озвучення вдячності собі та тим, хто допомагав вам досягати результатів. - Впевнена, у Вас є практики на осіннє рівнодення, аби провести його з максимальною користю. Поділитися з нами найпростішою?
- Ви праві, є досить багато практик. Я розповім вам про одну із них:
- візьміть листя винограду;
- напишіть на ньому жовтим або золотим маркером свої бажання (жовтий/золотий – колір сонця);
- заверніть у якусь книгу чи тканину це листя винограду.
Восени відкрийте свої бажання та зіставте з результатом. Далі ці листочки можна спалити. Дана практика дуже дієва, перевірено на власному досвіді.
facebook: Оксана Бажинова
instagram: oksanabazhinova