Перейти к верхней панели
Архив номеров
миллениум
facebook
mail
phone
Авторизация
facebook
mail
phone

ОЛЕНА ГУСЄВА:«ПОЧУЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ»

Дитячий одяг від українського виробника – це запорука якості та відповідності європейським стандартам. Олена ГУСЄВА, власниця й дизайнерка авторського ательє та бренду дитячого одягу GussevaKids знає усе про одяг, адже вона мама трьох чарівних дітей. Вигравши грант від Українського Культурного фонду, вона зуміла перебудувати та розвинути свій бізнес. Сьогодні її бренд представлений у сімох країнах світу (серед них США, Данія, ПАР, Австрія, Німеччина). З новою колекцією гарного та практичного дитячого одягу у 2020 році Олена взяла участь у Всесвітній виставці дизайнерського одягу в Лондоні PURE LONDON. Не менш значущим досягненням стала й перемога в конкурсі-поїздці, організованим Офісом Просування Експорту  за підтримки ЄБРР, в Данію.

Про дитячий одяг та мистецтво говоримо далі. 

– Олено, дякуємо, що Ви надаєте нам можливість одягати дітей у стильні та  практичні образи. Що саме сьогодні пропонує Ваш бренд одягу?

– У нас є два бренди, два основних напрямки. Перший – ДИЗАЙН-АТЕЛЬЄ ОЛЕНИ ГУСЄВОЇ, де ми займаємось промисловим дизайном одягу. Виготовляємо одяг для брендів та дизайнерів, розробляємо конструкції, консультуємо, підбираємо тканину й фурнітуру. Працюємо із об’ємами від 10 одиниць/моделі.

GUSSEVAKIDS – це наш другий напрямок, бренд дизайнерського одягу для дітей від 3 до 10 років. Наші основні клієнти – це зайняті жінки, які не витрачають свій час на крамниці та на вибір одягу. Це жінки, які хочуть одягнути дитину стильно, але з мінімальною затратою часу.

– Чому саме дитяча мода стала для Вас особливим напрямом?

– Можливо тому, що я мама трьох дітей. Для мене  дитяча мода – це дуже емоційно та відверто, де ти не можеш злукавити (тому що дитину не обдуриш й не нав’яжеш своєї думки). Для мене – це гра на півтонах. Я дуже довго мріяла про власне ательє та бренд одягу саме для дітей, а коли народила третю дитину, зрозуміла, що саме час діяти. Я дуже активна мама, та в мене великий стрес викликав похід по магазинах. Власне потреба вдягати дітей у гарне та практичне мене й призвела до успішного створення та розвитку підприємства.  

– Що найголовніше у створенні одягу для дітей?

– Для мене перш за все – це безпечність та зручність в одязі. Ми використовуємо лише натуральні тканини. У всіх моделях натуральна бавовняна підкладка. Наші переваги – це взаємопов’язаність одягу (кожної моделі) між собою. Кожна деталь ретельно обдумана й підібрана. Мінімум затрат часу на вибір. Середній ціновий сегмент. З нашими колекціями дитина не може надягнути щось не те із чимось не тим (усміхається).

– Олено, які основні аспекти для Вас особисто важливі у роботі?

– Системність. Я дуже системна людина і для мене важливо, щоб все було продумано до найменших деталей. Ми ведемо повний цикл розробки. Наш підхід виключно індивідуальний як до найменшого клієнта, так і до дорослого.

– Окрім того, Ваша компанія є одною із співзасновників Західноукраїнського Кластеру Індустрії Моди. Чим саме Ви займаєтесь?

– Це є Громадська Організація, яка була першою  зареєстрована як кластер в Україні. Кластер  був створений кілька років тому. Але ми вже досить відомі, тому що, наприклад, у 2020 році наше об’єднання було визнане ПРОООН як  одна з найперспективніших в Україні. Ми об’єднуємо малих виробників, тому що їм важко поодинці. Коли ж разом, нас більше зауважують, окрім того, це гарна можливість вийти на закордонний  ринок.

– Олено, ще раз дякуємо за Вашу роботу! Чим Ви понад усе пишаєтесь у житті, та про що мрієте сьогодні?

– Я пишаюсь тим, що я мама чудових, фантастичних дітей! Мене оточують неймовірні люди! Я дуже багато вчуся, пишаюсь своєю професійністю та нашими крутими проектами. Я мрію про бренд, який буде знаний у 20-ти країнах світу. Я насолоджуюсь своєю роботою, своїм розвитком, чого й бажаю кожному українцю!

Одягайте своїх дітей у найкраще та оточуйте себе гарними людьми!

м. Львів, вул. Литвиненка, 3,
ДИЗАЙН-АТЕЛЬЄ ОЛЕНИ ГУСЄВОЇ
+38 098 739 38 37
www.Gusseva.com.ua

Поделиться в:

Добавить комментарий