Перейти к верхней панели
Архив номеров
миллениум
facebook
mail
phone
Авторизация
facebook
mail
phone

ТЕРИТОРІЯ КРАСИ ВІД КАТЕРИНИ ЄВУШКО

А ось і перша неочікувана новина від нашого постійного експерта. Практичний психолог та арт-терапевт Катерина Євушко вважає, що кращий спосіб передбачити своє майбутнє — стати його творцем. Так, створюючи своє майбутнє, вона відкрила унікальний простір – територію краси, затишку та смаку. Нова студія краси К&О Studio дарує людям радість! Це пріоритет команди, яку зібрала наша гостя. Тож яка історія психолога, що відкрила кав’ярню-студію К&О Studio, дізнаємось далі.

У НАШОМУ САЛОНІ Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ КРЕМ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА К&О, А ТАКОЖ ШОВКОВІ КАРТИНИ ТА ХУСТИНКИ, ВИКОНАНІ В ТЕХНІЦІ «БАТИК», ВІД ВІДОМОЇ ХУДОЖНИЦІ ОЛЬГИ ПЯТЕНКО. 10% ВІД БУДЬ-ЯКОЇ ПОСЛУГИ ЧИ ПОКУПКИ ЙДУТЬ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ.

– Катерино, зовсім недавно ми говорили із Вами про психологію відносин. Сьогодні ж Ви дещо змінили вектор своєї діяльності. Розкажіть про ідею відкриття студії краси.

– Насправді я продовжую основну діяльність психолога. А ідея стосовно студії сформувалась ще кілька років тому, тому що ця сфера є для мене близькою. Довгий час я займалась манікюрною справою та шугарингом. От вона і визріла у відкриття власної студії. У цій ідеї мене підтримала рідна сестричка, яка за своєю спеціальністю інженер-технолог парфумерної продукції. Вона створила лінію крему по догляду за тілом (увага: виключно з натуральних інгредієнтів! ) та пасту для шугарингу. До речі, К&О означає союз двох сестер: К – Катя, О – Оля. Моя сестра – це моя цінність, підтримка та мудрість. В нашому союзі я – енергія та мотивація, вона – розсудливість та практичність. Безмежно вдячна всесвіту за таку сестру. Це великий подарунок.

– Відкрити студію салону в кризу – ризиковий крок. Як карантинні обмеження відобразились на формуванні іміджу студії?

– Взагалі починати бізнес з нуля зовсім не так легко, як здається. Ми зіштовхувались з різними труднощами, непорозумінням, стресом… Але все-таки змогли! Спочатку було складно з підбором персоналу. Потім карантин, зменшення клієнтів, розробка концепції тощо. Для себе ми зрозуміли наступне  – успіх приходить до тих, хто працює в команді! І, звісно,важливо не зупинятись! Кожен крок вперед робить нас ближчими до мети, до мрії!

– Катерино, а що Ви вважаєте в цілому запорукою краси та піклування про своє тіло? Яка краса сьогодні в ціні, на Ваш погляд?

– Основна краса жінки – внутрішня гармонія: сяйво очей, посмішка, простота. У всьому. І, звичайно, треба додати про спорт та харчування. Це основне правило для відмінної форми, здоров’я та гарного настрою! А також, само собою, для більшої впевненості та відчуття радості потрібно доглядати й за своїм зовнішнім виглядом. Чистота та порядок мають бути в усьому. К&О дарує цю радість своїм клієнтам.

Тож я бажаю кожній жінці навчитись чути себе, своє тіло, усвідомлювати свої бажання, підтримувати себе в формі, багато читати, розвиватись, завжди рухатись тільки вперед, навчитись бачити радість в простих речах, любити, робити добрі справи й творити навколо себе красу! Краса має бути в кожній думці, в словах, в діях. У всьому, чого торкається жінка. Більше перебувайте на природі, посміхайтесь та насолоджуйтесь життям, цінуючи кожну мить!

К&О дарує радість та щастя кожному своєму клієнту! Будьте щасливі та здорові! Хай у 2021 році всі ваші задуми збуваються!

Поделиться в:

Добавить комментарий