Перейти к верхней панели
Архив номеров
миллениум
facebook
mail
phone
Авторизация
facebook
mail
phone

НІНА БЕНЯХ ПРО НЕРУХОМІСТЬ МІСТА ЛЕВА

Найцінніше для неї – час, бо його неможливо зупинити й не варто даремно витрачати. Мама чотирьох дітей, справжня акула нерухомості та засновниця агенції «Світлиця», Ніна Бенях сьогодні розкриває актуальні питання про нерухомість найгарнішого міста країни, міста Лева!

– Ніно, почнемо з особливостей Вашого міста. Розкажіть про його неперевершеність для тих, хто придивляється до нерухомості.

– Львів завжди був і буде перлиною України. Львів – це культура України! Наше місто особливе тим, що тут усе справжнє. Тут традиції, тут пісня, кава, стара бруківка, та найголовніше – МОВА! Сьогодні купівля нерухомості у Львові є оптимальним рішенням для початку власної справи або комфортабельного проживання. З кожним роком стає все більше туристів та шанувальників міста Лева, які попадають у наше місто та приймають рішення залишитися тут жити. Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна його вуличка наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Львів неповторний та незмінний, це місто, яке «охороняють» кам’яні благородні леви та яке змусить вас повірити в мрію. Загадковості Львова не має меж.

– Сьогодні Ви даєте нам інтерв’ю як голова Львівського об’єднання ріелторів. Таких організацій в Україні ще не було. Розкажіть про історію її заснування та Ваші обов’язки.

З розширенням ринку після 90-х, а також з розвитком технологій, при повній відсутності законодавчо базових принципів ведення діяльності та вимог щодо освітньої складової, професійна етика та якість послуг ріелторів почали деградувати. Ринок наводнили «спеціалісти», основною метою яких був швидкий заробіток. У результаті чого чимраз більше ставало незадоволених клієнтів.

У 2016 році ініціативною групою було проведено перші широкомасштабні збори, в яких взяли участь 227 ріелторів міста. На зборах піднімалося питання покращення якості надання послуг та можливості для клієнтів вибору професійного ріелтора. Тоді ж було підписано Партнерську угоду між ріелторами про правила та принципи чесного й професійного ведення діяльності. Так ми об’єдналися у ГО «Львівське об’єднання ріелторів». Нами було прийнято кодекс етики та створено Дисциплінарний комітет, який виносить рішення стосовно скарг від клієнтів чи професійних конфліктів. Завдяки об’єднанню здійснюється краща комунікація, збільшується рівень довіри та професіоналізму.

– Для звичайної людини одне з головних питань – чи потрібний взагалі ріелтор для купівлі чи продажу нерухомості? Яка Ваша думка?

– Потреба людей в купівлі, продажі або наймі нерухомого майна була і буде завжди. Ріелтор  – це фахівець з операцій на ринку нерухомості, посередник, професійний парламентар, який вміє поєднати інтереси продавця та покупця. Зокрема, хороший ріелтор значно економить час обом сторонам, намагаючись зробити процес вибору нерухомого майна максимально безболісним.

– Ніно, Ви робите велику справу, спрямовуючи зусилля у бік компетенції колег. Тож якими професійними якостями володіють ріелтори Вашої власної агенції та Львівського об’єднання?

– Наші ріелтори знають стан ринку нерухомості, правила складання договорів, перелік документів, необхідних для оформлення договорів, основи земельного та житлового законодавства, стандарти оцінки нерухомого майна, а також вимоги до технічних та інших характеристик об’єктів нерухомості. Львівські ріелтори сполучають людей у пошуках найбільш відповідного варіанту.

Звичайній людині дуже важко орієнтуватися у величезній кількості різних документів, які необхідні для успішного проведення операції на ринку нерухомості. Ріелтори виступають як захисники прав своїх клієнтів, а також стороною, що впевнено працює з тією документацією, з якою звичайна людина стикається максимум два рази в житті. Грамотний підхід до роботи з документацією – запорука успішного проведення угоди, збереження ваших коштів і нерухомості. Супровід угоди ріелтором, підбір ним об’єкта нерухомості та допомога у підготовці необхідних документів для укладення договору забезпечать найбільш безпечний та гарантований перехід вашого права власності на нерухомість.

Поделиться в:

Добавить комментарий