Перейти к верхней панели
Архив номеров
миллениум
facebook
mail
phone
Авторизация
facebook
mail
phone

СПРАВЖНЯ МІСІЯ ЖИТТЯ РОКСОЛАНИ ТУРЧИНСЬКОЇ

«В моїх руках горить ЦЕЛЮЛІТ», – це каже та підтверджує на ділі наша сьогоднішня гостя Роксолана Турчинська. Масажист-реабілітолог з трирічним досвідом роботи, кваліфікований медик з 10-річним стажем, авторка навчального курсу «УЗ-кавітації та РФ-ліфтингу» для масажистів та косметологів. У грудні 2018 року вона заснувала LOTUS massage&beauty studio, яка визнана кращим beauty-закладом Львова 2019 р. за версією журналу VTRENDI. В арсеналі роботи нашої героїні понад 15 різних технік масажу та 10 авторських SPA-програм. У бесіді з Роксоланою ми розкрили для вас тему жіночого простору та краси. Долучайтесь!

– Роксолано, розкажіть, як народилася Ваша LOTUS massage&beauty studio?

– Ідея створити студію краси, в якій об’єднаються стільки різних послуг, виникла не одразу. Спочатку це мала бути зона масажу, релаксу, фізичної реабілітації та відпочинку. Лише потім я зрозуміла, що для жінки важливо бути задоволеною не тільки своїм тілом та самопочуттям, а й відображенням у дзеркалі. Я хотіла, щоб в одному закладі поєдналося все, що робить жінку здоровішою, красивішою та впевненою у собі! Практично щомісяця в нашому прайсі збільшується перелік послуг, підвищується кваліфікація майстрів, додаються нові дипломи та сертифікати на стінах… Тому наші клієнти довіряють нам як спеціалістам, чим, у свою чергу, спонукають нас до ще більшого розвитку.

– Які саме послуги сьогодні Ви пропонуєте у своєму жіночому просторі?

– У нашій LOTUS massage&beauty studio вдало поєдналися різні види послуг: від масажу  до косметології та депіляції. Ми пропонуємо наступні види масажних послуг: антицелюлітний масаж (мануальний, вакуумно-роликовий, медовий), безопераційна ліпосакція за допомогою ультразвукової кавітації, термообгортання STYX CELLO-GEI, комплексна програма схуднення, РФ-ліфтинг тіла та обличчя. Лікувальні процедури: баночний, класичний оздоровчий, тайський масаж, фізична реабілітація; фітобочка, SPA-обгортання (шоколадне, фруктове чи водорослеве), скрабування тіла, аромамасаж, а також найсучасніші техніки масажу обличчя: міофасціальне моделювання, букальний лімфодренаж, інструментальна корекція обличчя, бюсту та тіла. З косметологічних процедур: всі види чисток обличчя, пілінги, ботулінотерапія, мезотерапія (тіла, обличчя, волосся), контурна пластика обличчя та губ, плазмотерапія. Окрім того, ми пропонуємо  «Ритуал для двох сердець» (масаж одночасно для двох закоханих) і «Королівський масаж» в 4 руки.

– Перелік дійсно дивовижний. Роксолано, краса та ідеал – це саме те, чого сьогодні так бажає кожна жінка. Яке Ваше ставлення до цих прагнень?

– Кожна жінка прагне досконалості. Але некрасивих жінок немає – є недолюблені, недоглянуті, зі заниженою самооцінкою. Моє завдання – додати їм упевненості в собі, розслабити, подарувати легкість в тілі та в голові. Адже дуже часто м’язові спазми через постійні стреси стають причиною відчуття скутості, а відтак і невпевненості. Інколи для довершення красивого образу жінці потрібно «розправити крила» за допомогою масажу! Зовнішній вигляд жінки дуже залежить від її внутрішнього стану, тому, щоб бути красивою ззовні, без перебільшення треба бути у повній гармонії зі своїм внутрішнім світом, чого я і прагну домогтися під час роботи зі своїми клієнтами.

– Де саме межі між розумним втручанням в тіло та фанатичним шляхом до ідеалу?

– Часто в моїй практиці трапляються випадки, коли приходить дійсно струнка, красива дівчина і вимагає від мене кропіткої праці над її ніби то недосконалими формами. Звичайно, бажання клієнта – закон, але все в межах розумного. Я не гонюся за заробітком, а прагну бути корисною. А якщо моя користь полягає в тому, щоб переконати таку дівчину в тому, що у неї все добре, що вона красива і струнка (інколи просто можу зробити масаж, який розслабить і «повимітає» з голови непотрібні думки), то я обираю шлях «не зашкодь».

– Роксолано, що саме Ви вважаєте своєю справжньою місією в роботі з жінками?

– Моя ціль – якнайбільше жінок, які задоволені своєю зовнішністю та знаходяться в гармонії зі своїм внутрішнім «я». Тому я невпинно працюю (інколи по 10-12 годин на день): «ліплю» ідеальні форми, розслабляю, якщо бачу, що жінка у стресі чи в поганому настрої, лікую м’язи, які болять чи спазмовані, розраджую, підтримую, вислуховую.

– Які рекомендації Ви дасте жінкам щодо домашнього догляду, окрім процедур в студії?

– Тут все просто: приділяти собі час. А процедури для домашнього догляду можуть бути найрізноманітнішими: гаряча ванна з морською сіллю, масаж сухою щіткою, скрабування, обгортання проблемних ділянок, догляд за обличчям, підібраний косметологом, правильний питний режим (особливо, це стосується жінок, які прагнуть вдосконалювати свою фігуру за допомогою антицелюлітного масажу, вода тут чи не найголовніша умова!), ну і, звичайно, дотримання рекомендацій щодо харчування та фізичних навантажень. Це все в комплексі з нашими процедурами дасть гарантовано класний результат!

Тож дбайте про себе!

Поделиться в:

Добавить комментарий