Глобальні зміни у світі потребують від нас адаптивності та пошуку нових шляхів для реалізації. Однак, часто нас зупиняють наші страхи перед успіхом, перед чимось новим. Ми знайшли для Вас неймовірно цікаву гостю МАРИНУ ЄМЕЛІНУ. Вона знає, як стовідсотково подолати ваші страхи та відкрити перед собою новий світ, бо має величезний досвід ведення власного бізнесу.
– Пані Марино, Ви обрали гарну тему. Страхи нас усюди супроводжують, особливо вони актуальні у війну. З якими страхами до Вас сьогодні звертаються клієнти?
– У перші дні та тижні війни здебільшого люди звертались до мене зі страхами смерті. Наразі цей страх серед запитів українців також актуальний, проте до нього додались страхи перед усім новим та невизначеним, страх того, що «я чогось не вартий», страх перед великими грошима.
Причина в тому, що більшість не розуміють: так, як було раніше, вже ніколи не буде, тому багато хто починає перекваліфікації, знаходить іншу роботу, інші шляхи заробітку та галузі для реалізації. Але продовжують боятись, що в них нічого не вийде. І я розумію ці страхи, розумію, що в 40-45 років дуже непросто отримувати нові знання та змінювати кардинально своє життя. А деякі з таких людей просто бояться можливого успіху.
– Що, на Ваш погляд, є головним аспектом у питанні страху перед успіхом?
– Страх перед успіхом формується в дитинстві. Коли дитина намагалась зробити щось нове, відкрити щось непізнане, батьки відповідали, що цього робити не варто. «В тебе нічого не вийде, подивись на себе, озирнись, ні в кого нічого не вийшло, і в тебе не вийде»… Це, як правило, батьківські переконання та переконання соціуму, який формує колективну думку у садочках та школах, серед друзів. Якщо дитину запевняти в цих формах думок, виникає невпевненість та страх перед усім новим, страх втратити це нове.
– Скажіть, у чому причина страху перед великими статками? Що впливає на ці стани?
– Також страх перед успіхом та великими статками може бути сформований у минулих життях. Будь-які негативні спогади з минулих втілень можуть керувати людиною у нинішньому житті. Це можуть бути історії з розкуркуленням, побиттям, насильницькою смертю, повалення «з трону»…
Наша душа усе пам’ятає, а наша свідомість та підсвідомість намагаються уберегти від повторної травми, від минулих невдач. Так мозок не дає нам можливості розкрити себе. Підсвідомість – наш захисник в такому випадку, тому й не допускає до ймовірного успіху.
Аби прибрати ці страхи необхідно знайти першопричину. Іноді це банально і стосується того, що в дитинстві дитина щось недоотримала та вважає, що вона цього не достойна.
– Якими методиками Ви допомагаєте людям долати страхи взагалі?
– Методик існує безліч, і всі вони дуже різні. Сюди можна віднести регресивний гіпноз, гіпнотерапію класичну або просто терапевтичні бесіди. Усе дуже індивідуально, тому я уважно дивлюсь на запит клієнта, шукаю першопричину страху, довідуюсь, чому підсвідомість не дає їй рухатись та досягати успіху.
У регресивному гіпнозі я повертаю людину до цієї першопричини, а після прибираю. Якщо необхідно – повертаю в минулі життя. За кожним страхом людини стоїть якийсь досвід, і якщо людина не отримала його, вона повинна отримати його у цьому втіленні. Коли усі ці блоки та установки прибираються зі свідомості та підсвідомості, людина отримує бажане досить швидко і доволі легко.
– Справа в тому, що я сама підприємець вже понад 33 роки. Я знаю усі болі й опори людей, в кого є статки. Проте ще десять років тому я не мала бажаного, я не розуміла, як можна збільшити свій прибуток, прибравши усі дитячі негативні програми через підсвідомість. Коли ж мені вдалось збільшити свій дохід у вісім разів, я почала досліджувати свої можливості. Понад десять років практики й глибинної теми вивчення підсвідомості привели мене до того, що я стала гіпнологом, регресологом, квантовим психологом.
То ж з впевненістю можу сказати, що усі наші нерозкриті ресурси в підсвідомості. Варто лише викрити приховане, і усі програми, що гальмують вас, посипляться, наче картковий будиночок.
Коли ти починаєш нанизувати на ниточку усі страхи й виводити їх з мозку, з тіла, відбувається трансформація. Людина «до» терапії та «після» – це дві абсолютно різних людини. «До» – повна страхів, невпевненості, з почуттями тривоги й агресії, людина, що зливає гроші. «Після» ж – спокійна, урівноважена, з почуттям власної гідності та значущості, що цінує себе й свій час, впевнена людина, яка примножила свій доход мінімум вдвоє.