Дієвий комплексний підхід до діагностики та лікування різноманітних хвороб. Мова йде про напрямок у медицині – прикладну кінезіологію. Що це за набір методологій та кому вони можуть допомогти відновити контроль над власним тілом, розповідає спеціалістка ОКСАНА КОРОЛЬЧУК.
- Вітаю, Оксано! Хочу поговорити про досить новітній спосіб лікування та діагностики хвороб – прикладну кінезіологію. Розкажіть нам, на чому ґрунтується дана методика?
- Методика ґрунтується на пошуку причин зниження адаптаційних можливостей м’язів, а також на підборі оптимального лікування. Болі в тілі або хвороби виникають в організмі від певних впливів середовища. Ось цю першочергову причину збою в тілі ми й шукаємо на своїх сеансах терапії. Існують функціональні зв’язки між функціональними порушеннями організму і тонусом кісткових м’язів, а тестуючи м’яз, ми перевіряємо роботу певних органів. А найголовніше – це безперервний контроль над ефективністю методу лікування, який було запропоновано пацієнту.
- Які хвороби можна вилікувати даним методом? А які – попередити?
- Прикладна кінезіологія – це наука про рух у всіх його проявах в нашому тілі (механічного, хімічного, енерго-інформаційного), а також способи діагностування цих систем. Недуг, біль чи хвороба – їх можна усунути, знайшовши першочергову причину впливу. А ліквідувавши її, організм запускає свої унікальні системи на самовідновлення. Коли вони запущені, то чимало усіляких недуг можна попередити, включаючи психоемоційні хвороби.
- Ви стверджуєте, що асиметрію у тілі можна перемогти завдяки прикладній кінезіології, але як саме? Розкажіть деталі.
- Саме так. Дисфункції в тілі можуть спричиняти появу асиметрії (набута асиметрія). Впливів більше, ніж достатньо:
- результат захворювань;
- емоційний вплив;
- травми;
- запальні процеси тощо.
Віднайшовши першочергову причину, опрацьовуються певні зони, знімаються блоки, відновлюється баланс у тілі. Результат – людина бачить згодом у дзеркалі. - Оксано, а кому власне буде корисна прикладна кінезіологія?
- Абсолютно усім (виняток – якщо ви – післяопераційний пацієнт). Протипоказання до прикладної кінезіології відсутні. Це можуть бути діти з народження і люди більш зрілого віку.
- Скажіть нам, чи можна навчитися слухати власне тіло? Якщо так, то як саме це зробити?
- О так! Це, мабуть, найпріоритетніша тема, про яку я б хотіла розказати вашим читачам. Кожна людина за бажання може навчитись тестувати сама себе – таким чином відбувається своєрідна розмова з тілом, де воно чітко вказує силою м’яза, що йому подобається, а що ні. А поставивши «+» в діректі на моїй сторінці в Instagram, можна отримати безплатну інформацію щодо освоєння методів самотестування.
- health.oksana