Усі ми чиїсь діти й колись стаємо комусь батьками. Тож родинні відносини – невіддільна частина нашого життя. Психологиня Циля КАНАДСЬКА у своїх трансформаційних іграх вчить бути по обидві сторони й допомагає розв’язати усі можливі проблеми у сфері батьки-діти.
- Вітаю Вас, Цилю! Для початку розкажіть, що Вас привело у психологію?
- Насправді у мене декілька класичних освіт: конструктор у сфері будівництва, управління проєктами, керування позашкільними закладами. Після них я здобувала чимало додаткових знань та суміжних професій. Той шлях, на який я стала зараз, розпочинала з коучингу, а потім перейшла на трансформаційні ігри. Одного разу зрозуміла, що маю створити свою власну, і за дуже короткий термін мені це вдалося. Потім я пішла отримувати ще одну класичну освіту – психологію.
- Ваша трансформаційна гра називається «Дочки-матері. Сімейні цінності». Чому вирішили створити саме її?
- Все почалося з того, що я грала в іншу гру – «Як знайти улюблену справу», й це так мені сподобалося, що я попросила організаторку допомогти у створені своєї гри. За тиждень все було готово. А далі декораторка оформила нам карти, й ми запустилися. Гра вийшла такою, якою була в моїй уяві. Вона складається з трьох компонентів: сесії, тренінгу, майстер-класу. Та головна причина, чому я надаю перевагу грі – у ній можна зробити помилку й не боятися реакції. А от на сеансі у психотерапевта чимало людей себе сковують і бояться сказати зайве слово.
-Розкажіть про основні правила гри та як проходить така терапія. - Є два стани гри – VIP (віч-на-віч) та групова зустріч (до 50 людей) у форматі онлайн. А головне правило – все, що відбувається в грі, там і залишається. Хід передається після того, як кинули кості. Також у нас діє правило «руки»: якщо хтось може допомогти тобі відповісти на питання – передай йому це право.
Весь сенс гри у тому, що дорослі стають як діти. А діти грають з рівня несвідомого, тобто не замислюючись, не витрачаючи сили на думки, на аналіз. Просто грають, і вся інформація приходить для людини сама. - Наскільки змінилося Ваше життя після того, як Ви створили гру?
- З того часу, як я її створила, минуло всього 5 років. Однак за цей час у мене покращилися стосунки з мамою, першою свекрухою та навколишнім світом. Після кожного зіграного сюжету гри трансформується й поле моєї родини: я стаю гармонійнішою, а люди отримують відповіді на питання, їхнє життя змінюється на краще. У грі ми не боїмося робити помилки. Зараз я кажу своїй донечці: «Ти не народилася відразу підлітком, ти вчишся жити в цьому віці. А я не одразу стала твоєю мамою… І ми разом помиляємось, вчимося, трансформуємось, живемо далі… Та отримуємо поради від нашої бабусі, якщо якийсь урок нам не дається».
Треба пам’ятати, що діти приходять у цей світ, аби дорослі стали кращими. Ми маємо слухати своїх кровиночок, навчатися у них, розуміти їх. Не дарма ж у Біблії написано: «Будьте як діти!» - Цилю, як до Вас можна звернутися за консультацією?
- Я веду свій телеграм-канал, публікую там новини психології та різні тематичні дописи. Доєднуйтесь! А записатися на консультацію можна телефоном:
• Phone: +380 68 796 15 52
• Telegram: https://t.me/annayurievnaoffical
• Instagram: https://instagram.com/annayurievna_offical?igshid=YmMyMTA2M2Y= - Яку б пораду Ви дали молодому поколінню?
- Дозвольте собі бути не ідеальними, не бійтеся зробити помилку на своєму шляху. Бо це буде означати, що ви не стоїте на місці, а рухаєтеся вперед. Дайте собі право жити, кохати, насолоджуватися. Та найголовніше – любіть себе!
З вдячністю за довіру та повагу до людей, ваша Циля!
+380 796 1552 (telegram)
Іnstagram: annayurievna_offical
Електронна адреса: prlncesaanna@mail.ru
www.dochkimatery.com
+380 796 1552 (telegram)
Іnstagram: annayurievna_offical
Електронна адреса: prlncesaanna@mail.ru
www.dochkimatery.com