Її називають сильним енергетикм, позитивним психологом, розстановником і просто жінкою, яка допоможе впорядкувати ваші думки. Світлана АРТУШКІНА завжди несе із собою позитив і навчає жінок зберігати внутрішню богиню.
- Вітаю Вас, Світлано! Знаю, що Ви керуєте власною Школою Берегинь. Розкажіть детальніше, що це за місце та чого там навчаєте?
- Знаєте, до війни мій проєкт називався – Школа Богинь, але із повномасштабним нападом росії вирішила змінити назву. Адже усі українки – берегині свого роду, дому, культури, традицій та історії. Я впевнена, що усі жінки народжуються досконалими. Та на жаль, різні життєві події змушують нас про це забувати й ми перетворюємося на загнаних коней. І це треба виправляти! Моя школа зараз діє в онлайн форматі 24/7, поступово змінюючи світогляд на позитивний лад. Якщо виникають питання, я завжди відповідаю на коментарі, а для глибшої роботи можна використовувати індивідуальні консультації. Також є терапевтичні офлайн групи, які розроблені таким чином, що на заняттях ти немов отримуєш любов від батьків, сидячи на ручках. Місце, де ти у безпеці, тебе люблять і приймають такою, яка ти є. Лише з підтримкою та вірою у себе людина може щось змінити у житті й досягти висот. Окрім цього проводжу родинні впорядкування по Хелінгеру. Вони проходять в інформаційному полі людини й допомагають зрозуміти та виправити хибні психологічні установки, що зазвичай переходять від батьків до дітей. Ці техніки допомагають проаналізувати, звідки йдуть ті неправильні стратегії, побачити їх, відчути на власному тілі й спробувати перепрожити історії роду.
- А як із втомленої жінки стати богинею? Яких правил треба дотримуватися і з чого почати?
- Не дивлячись на зміну назви моєї школи, ми усі залишаємося богинями. Жінка – це неперевершене творіння природи. Ми завжди маємо пам’ятати відоме правило літака: спочатку маску одягаємо на себе, потім на інших. Так треба й у житті. Ми можемо ділитися своєю енергією з оточенням, тільки коли вона буде в надлишку. А те, що ми віддаємо наші життєві сили – не робить доброго ні нам, ні іншим. Треба бути хорошою матір’ю для себе, і, якщо раптово хочеться побути у тиші, або якось себе підбадьорити, варто це зробити, а не бігти рятувати світ. Взагалі раджу мінімум годину на день бути на самоті. Також не забувайте радіти дрібничкам, бо всі ми люди й не можемо чекати більш вдалого часу для своїх почуттів. Життя тут і зараз робить нас щасливими. Радісна жінка – це жива жінка. Це і є те, до якого ефекту ми рухаємося.
- Світлано, опишіть ідеальну жінку у вашому розумінні.
- Вона завжди різна. Якщо їй щось не подобається, вона про це каже. Не тягне на собі воза, вміє казати НІ, насолоджується їжею, коханням та життям. Приймає себе такою, яка є, не заздрить іншим, бо цінує власне.
- Цікаво, де Ви берете сили та поповнюєте внутрішній баланс?
- Усі ми – різні, це робить життя різнобарвним та дійсно цікавим. А на тлі останніх подій я не перестаю вірити, що кожного дня ми наближаємося до кращого майбутнього. Де щодня беру сили? Медитую на самоті у тиші, чимало гуляю на свіжому повітрі (фізичне навантаження теж дуже важливе для внутрішнього спокою). Також беру енергію від спілкування з друзями та родиною. Важливо, щоб у моїй квартирі було завжди чисто й затишно і стояли свіжі квіти. Ну і куди ж без смачної їжі. Намагаються їсти не поспішаючи, у красиво вбраному просторі зі свічками. Секрет у тому, щоб завжди насолоджуватися усім навколо.
- Чи думали Ви про плани на майбутнє? Які б проєкти хотілося реалізувати у 2023 році?
- Хочу запустити найближчим часом семінар під назвою «Три кроки від тривоги до спокою». Це будуть конкретні дії, які допоможуть будь-кому заспокоїтися.
- Світлано, за місяць вже буде весна. Що б Ви побажали українкам перед святом жінок?
- Насолоджуватися, бо це дуже важливо. Війна навчила нас, що завтра може не бути, тому варто цінувати й кайфувати від кожної миті. Не чекати кращого часу і принца на білому коні. Будуйте ваше щастя власноруч!
facebook: SweetArt66
facebook: Школа Берегинь