Перейти до панелі інструментів
миллениум

Зміцнити імунітет, покращити травлення, здоров’я серцево-судинної системи, кісток і зменшити втому. Все це можливо завдяки прийому біодобавок. Їх розробляють вчені аби зменшити дефіцити поживних речовин в раціоні людини. Спеціалістки з підбору біодобавок, консультантки компанії Coral Club Оксана Загрош та Валентина Салик впевнені – за біодобавками майбутнє! Про різноманіття БАДів і їхню користь розповіли в інтерв’ю нашому журналу.

Доброго дня Оксано і Валентино. Розкажіть будь ласка які види товарів представлені у Coral Club?
Компанія Coral Club на міжнародному ринку вже 25 років. Починали з продажів добавки Coral-mine. Це корал Санго який добавляється у воду, слабо мінералізує та залужнює воду. За 25 років роботи в наявності зараз маємо понад 200 найменувань. Очисні програми, різноманітні програми для підтримки організму, гіалуронова кислота, колаген тощо.

Із чого складаються ці біодобавки і яка від них користь?
Біодобавки, або дієтичні добавки — це продукти, призначені для доповнення раціону харчування. Вони можуть містити різні інгредієнти, такі як вітаміни, мінерали, трави, амінокислоти, ферменти та інші речовини, які можуть мати позитивний вплив на здоров’я. Основна мета вживання біодобавок — забезпечити організм додатковими поживними речовинами, які можуть бути відсутні або недостатні у звичайному раціоні.

До складу біодобавок можуть входити:
• Вітаміни: A, C, D, E, групи B.
• Мінерали: кальцій, магній, залізо, цинк.
• Трави та рослинні екстракти: екстракт ехінацеї, гінкго білоба.
• Амінокислоти: лейцин, ізолейцин, валін.
• Омега-3 жирні кислоти, які зазвичай отримують з риб’ячого жиру.
• Антиоксиданти: коензим Q10, ресвератрол.
• Пробіотики: корисні бактерії, такі як лактобактерії та біфідобактерії.
• Ферменти: бромелайн, папаїн.
Користь від біодобавок різниться, залежно від їх складу та призначення. Ось кілька потенційних вигод:

  1. Заповнення дефіциту поживних речовин. Деякі люди не отримують достатньої кількості певних вітамінів та мінералів з їжі. Біодобавки можуть допомогти заповнити цей дефіцит.
  2. Підтримка здоров’я кісток. Кальцій та вітамін D, які часто містяться в біодобавках, важливі для здоров’я кісток та запобігання остеопорозу.
  3. Покращення імунної системи. Вітаміни C та E, цинк, селен та інші антиоксиданти можуть підвищувати імунітет.
  4. Підтримка серцево-судинної системи. Омега-3 жирні кислоти, що містяться в риб’ячому жирі, можуть знизити ризик серцевих захворювань.
  5. Покращення травлення. Пробіотики можуть сприяти здоровому травленню та підтримувати баланс мікрофлори кишківника.
  6. Енергетична підтримка. Вітаміни групи B можуть допомогти підвищити енергію та зменшити втому.
    Як довго потрібно приймати біодобавки аби відчути ефект?
    Тривалість прийому біодобавок для відчуття їх ефекту залежить від багатьох факторів, включаючи тип добавки, стан здоров’я людини, індивідуальні метаболічні особливості та дотримання рекомендацій щодо дозування.

Чи потрібна консультація лікаря перед прийомом цих препаратів?
Консультація лікаря абсолютно не потрібна, тому що це не ліки а БАДи. Тому достатньо рекомендацій консультанта. Лікарі лікують, а ми займаємось профілактикою та покращенням здоров’я. Для необхідності в Coral Club є також лікарі які надають консультації. Тож людина може отримати додаткову консультацію спеціаліста якщо у неї є таке бажання, але це не обов’язково.

Хто займається розробкою і створенням продукції Coral Club?
Гарне питання. Наша продукція виготовляється в 14 країнах світу: США , Канада, Японія, Словенія, Німеччина, Тайвань, Південна Корея, Норвегія, Іспанія, Франція, Нідерланди та інші.
Як говорить наш президент компанії Леонід Лапп – ми не можемо випускати продукцію лиш в одній країні тому, що вибираємо найкраще.
А розробкою займаються звісно вчені. Для прикладу, гіалуронову кислоту B-Luron винайшов німецький вчений. Компанія викупила формулу, створила певні умови для виготовлення продукту. І за якість, сертифікат і все необхідне тепер відповідає компанія.

На скільки мережевий бізнес може бути прибутковим? І що для цього потрібно?
Мережевий бізнес має велике майбутнє. Залежить звісно від компанії. Наша компанія Coral club пережила всі кризи і пандемію.
Наш продукт сертифікований в 41 країні і доставляється в 191 країну світу. І має 275 офісів по всьому світу. Можливості дуже великі. Аби розвиватися у мережевому бізнесі треба для початку спробувати продукт, отримати свої результати і ділитися ними з іншими.

Оксана Загрош
facebook: oksana.zagrosh
instsgram: oksanazagrosh
tik tok: oksanazagrosh

Валентина Салик
+34 670 764466
facebook: Валентина Салик
instsgram: valentinasalik
tik tok: valentynasalyk

Зв'яжіться з нами

Наші менеджера проконсультують вас за всіма питаннями